جدید ترین اخبار

مجله

شماره اول مجله مجتمع آموزشی آبانگاه انتشار یافت 
ادامه خبر

گزارش تصویری کسب مدال طلا و نقره مسابقات المپیاد ریاضی ، هوش و معما

محتوای المپیاد از مسائل فوق‌العاده مشکل تا مسائلی از شاخه‌ هایی از ریاضیات که معمولاً نه در مدرسه و نه در سطح دانشگاهی تدریس نمی‌شوند نظیر هندسه تصویری و مختلط، و نظریه اعداد با پایه محکم، سیر می‌کند که داشتن دانش نظری گسترده در این حوزه‌ ها لازم است.

ادامه خبر

مشاعره

مسابقه مشاعره در بین دانش آموزان پایه های مختلف تحصیلی برگزار شد .

ادامه خبر

جشن خودکار برای دانش آموزان پایه چهارم

در پایان سال تحصیلی ۹۷-۹۸ جشن خودکار برای دانش آموزان پایه چهارم برگزار شد.

ادامه خبر

مسابقات دانش آموزی سازه های ماکارونی

 رشته های ماکارونی ترد و شکننده است، اما همین رشته ها، وقتی به شکل سازه در می آیند، می توانند ۴۰۰ برابر وزن خود را تحمل کنند.

ادامه خبر

جشنواره ملی ابن سینا

این رویداد فضای بسیار مناسبی است تا دانش آموزان از سراسر کشور تجربیات علمی خود را به اشتراک گذارند.

ادامه خبر

برگزیدگان چالش کشوری تیزهوشان (شاکری) سال تحصیلی ۹۷-۹۸

دانش آموزان با استعداد و توانای دبستان آبانگاه با شرکت در چالش  دکتر شاکری ، بار دیگر موفق به کسب برترین رتبه ها درپایه های مختلف تحصیلی در  سطح استان و کشور  شدند .

ادامه خبر

برگزیدگان چالش ببراس سال ۹۷-۹۸

چالش ببراس یک مسابقۀ ترویجی آنلاین است که با هدف آشنا کردن دانش‌آموزان با مفاهیم علوم رایانه و تفکر رایانشی در کشورهای مختلف برگزار می‌شود. این ابتکارِ جهانی می‌کوشد در قالب چالشی انگیزشی، فرصتِ توجه به علوم رایانه و تفکر رایانشی را برای مخاطبانش در سراسر جهان فراهم کند.

ادامه خبر

طرح جابرابن حیان

این طرح پژوهش محور که با نام طرح جابر ابن حیان چند سالی است در سیستم آموزشی کشور جایگاه خود را پیدا کرده است و به نوعی میتوان آن را کارآمد ترین طرحی دانست که در تاریخ سیستم آموزش و پرورش کشور به اجرا در آمده است.

ادامه خبر

برگزیدگان المپیاد علوم ، ریاضی و هوش (مبتکران)

این المپیاد با رویکرد شناسایی و کشف استعدادهای ریاضی و علوم نوجوانان ایران طراحی اجرا می‌شود و هدف از آن تجربه‌ی دانش‌آموزان نوجوان توانای ایرانی در المپیادی با استانداردهای جهانی و آمادگی برای المپیادهای رسمی کشور در دوره‌ی دوم متوسطه است.

ادامه خبر